MARSHMALLOW POPCORN

Umístěte na filmový večer trochu warpu spolu s marshmallow občerstvením! Lepkavé, sametové, slané občerstvení a úžasné. Bude to vlastně zbrusu nová domácnost preferována!

CO JE MARSHMALLOW POPCORN?

Marshmallow snacks je ve skutečnosti svačina, která se zabývá útulnou, sametovou, máslovou rozmraženou marshmallow směsí. Jeho vlastní rychlé a jednoduché vydělávání!

 

POPCORN MARSHMALLOW JE BEZLEPKU!

Toto jídlo je ve skutečnosti 100% lepek zcela zdarma. Svačiny ani marshmallow ve skutečnosti nejsou vyrobeny z komponentů včetně pšenice. Proto je to vlastně ideální pochoutka pro všechny kamarády!

 

INGREDIENCE PRO POPCORN PROSKÁRNY

POPCORN
MARSHMALLOWS
CUKR
KARO SIRUP
VANILKA
MÁSLO
DALŠÍ DOPLŇKY

 

JAKÝ DRUH POPCORN POUŽÍVÁM!

Můžete snadno použít to, co skutečně preferujete. Pokud skutečně používáte občerstvení do mikrovlnné trouby, budete potřebovat 2 sáčky. Snadno si můžete odlehčit svačiny nebo dokonce další máslo, na tom nezáleží, prostě nepoužívejte SLADKÉ svačiny, jako je kukuřice.

 

MŮŽU POPCORN SVŮJ VLASTNÍ?

ANO! můžete snadno vyniknout své vlastní občerstvení. Celkově budete potřebovat asi 8 hrnků. Velmi doporučuji vám sodík a máslo, abyste dodali poslední chuť, která osolila nádhernou kombinaci.

 

JAKÉ MARSHMALLOWS POUŽÍVÁM?

Oblíbené marshmallows jsou ve skutečnosti malé marshmallows. Pokud jste ve skutečnosti ve vazbě a máte jen ty velké, budete je muset všechny zmenšit na 4, takže mají co do činění s rozměrem malého marshmallow.

 

MARSHMALLOW POPCORN KROKY

Do omáčkové pánve přidejte máslo, sirup a cukr. Nechte jednu minutu páru a poté vmíchejte vanilku
Nalijte sirup přímo na svačiny a marshmallows.
Začněte míchat
Jak budete míchat bublinková omáčka, určitě rozmrazí marshmallows. Bude to trvat minutu nebo dvě míchání, aby se spojily všechny marshmallows a omáčka.

 

JSI HOTOVÝ! TAK CO TEĎ?

Svačiny můžete efektivně snadno konzumovat. Naznačuji, že možná poskytněte pár minut k úžasnému, ať už se připravíte na cestu. OVŠEM, polevy jsou ve skutečnosti velmi příjemné, aby přispěly k marshmallow extrémně doporučeným a občerstvením.

 

JAKÉ POVLAHY MŮŽU PŘIDAT?

OBVI mnohem mnohem extra marshmallows jsou vlastně neustále chytrý nápad 🙂 pytlík jednoduše obilných marshmallow seženete snadno na internetu nebo dokonce ve specializovaných obchodech.

 

DALŠÍ NÁDHERNÉ POLYVY

Pokuste se o porody Sweet’s Cinnamon. Jeho vlastní velká přednost. (Raději je všechny zredukuji na ⅓ nebo dokonce ½
Gummy narození
Slaný arašíd
Když je marshmallow skutečně úplně vychladlý, můžete snadno přidat různé další sladkosti, jako jsou M&M’s, Ikes a tak dále a Mike. Jednoduše nezahrnujte všechny, dokud jsou svačiny skutečně teplé, nebo dokonce budete mít ve skutečnosti roztavený čokoládový nepořádek. Chutný nepořádek, ale nepořádek.

 

JAK UCHOVÁVÁM POPCORN MARSHMALLOW?

POKUD určitě existují skutečně zbytky, uchovávejte je všechny v omezeném prostoru, také taška na zip je vlastně fantastická. Může snadno zůstat při prostorové teplotě.

 

MŮŽU TO UDĚLAT PŘEDEM?

Vskutku! v případě potřeby jej můžete snadno vytvořit předem. Určitě zůstane docela hladká a útulná, dokud nebude celá sežrána.

 

MOHU VYRÁBIT POPCORNOVÉ KULIČKY S TÍMTO RECEPTEM?

ANO! Svačinky z marshmallow jsou ve skutečnosti poměrně lepkavé, takže vytvoření koule určitě nebude ve skutečnosti problém. Když je směs ve skutečnosti celá integrovaná, spíše než ji nechat v misce směrem k úžasnému, navrhuji její rozložení na pergamenovou zprávu. Když je to vlastně ještě útulné, ale rozhodně ne teplé typu všechny přímo do občerstvení umožňují úžasné a koule.

You Might Also Like