BRITSKÝ VÁNOČNÍ PUDID

BRITSKÝ VÁNOČNÍ PUDID

Pokud jste příznivci vlhkých, chutných vánočních dortů, tento lahodný anglický vánoční dezert se vám bude líbit! Je to britská tradiční, plná sušeného ovoce, stejně jako příjemných chutí, stejně jako různých dalších neuvěřitelných komponentů připravených k dokonalosti! Opravdu vytváří vlhkou pochoutku jako nic jiného!

Můj anglický vánoční dezert je ve skutečnosti také pozoruhodně jednoduchý! Příprava zabere pouhých 15 minut, a tak dále, v tuto chvíli je skutečně vynaloženo vaření dezertu v páře – proto je to velmi od ruky! To je ideální pro hektickou dovolenou!

 

BRITSKÝ VÁNOČNÍ PUDID

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to velmi rychlé a zároveň jednoduché! Vytvořte tuto tradiční vánoční pochoutku za méně než padesát procent obvyklé příležitosti (8 hodin vaření v páře, poté chlazené přes noc)!

Plněné tradiční vánoční chutí! Útulné chutě, sušené ovoce, nahnědlý cukr, máslo – kdo snadno odolá té nádherné vůni!

Je to výrazné! Napařování pamlsku ve skutečnosti nemusí být ve skutečnosti jedna z věcí, o kterou jste se předtím pokoušeli, ale velmi to doporučuji! Je to fantastický způsob, jak zajistit, že už nikdy nebudete mít úplně suchý dort!

Je to chutné! Ať už jej konzumujete samotný nebo dokonce spojený s omáčkou, tento jednoduchý vánoční dezert je skutečně potěšením pro chuťové pohárky!

🥘 Materiales Necesitados

Můj anglický vánoční dezert využívá velké množství kuchyňských spon! Možná budete muset hledat kombinovanou chuť, nebo dokonce můžete snadno vytvořit moje velmi jednoduché jídlo, kdykoli to budete potřebovat!

Rozinky – Poslouchejte mě: rozinky jsou v tomto konkrétním pokrmu skutečně skvělé! Jsou to takové malé útoky extrémně sladké chuti, stejně jako jdou tedy efektivně spolu s příchutěmi.
Zlaté rozinky – Ve skutečnosti se také označují jako sultánky. Patří mezi ně mnohem víc té sušené ovocné sladké chuti k dezertu!
Samokynoucí mouka – mám ráda samokynoucí mouku hned níže, protože v současné době obsahuje kypřící zástupce a také přidaný sodík – takže pokrm je také jednodušší.
Strouhanka – to bude jistě zahrnovat další tělesný systém a také rámec k dezertu! Zobrazit návrhy a podrobnosti o pokrmech
Osvětlení Hnědý cukr – To bude jistě zahrnovat cukrovou sladkou chuť vůči dezertu. Velmi doporučuji pro toto jídlo použít nahnědlý cukr před bílým cukrem.
Máslo – pro tento pokrm si náš tým přeje, aby máslo bylo ledové, poté nastrouhané před začleněním přímo do těsta. Stejně tak budete chtít nějaké změklé máslo na zakrytí pokrmu.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Jedná se vlastně o konvenční anglický dezert v páře, který zní trochu netradičně – nicméně je chutný! Napařováním dezert zůstane neuvěřitelně vlhký!

Smíchejte komponenty. Do velké mixovací nádoby vložte všechny součásti dezertu – 1 hrnek rozinek, 1 hrnek zlatých rozinek (sultánky), 1 hrnek samokypřící mouky, 1 hrnek strouhanky, 1 hrnek hnědého cukru, 1 hrnek ledového dále nastrouhané máslo, 2 lžičky kombinované chuti, 1 hrnek plnotučného mléka a také 1 velké vejce s prostorovou teplotou.

Přestěhovat se. Rozmixujte až do velmi dobré integrace, poté se přesuňte přímo do dezertní misky s laskavým máslem nebo dokonce teplého bezrizikového pokrmu (pokrm by měl mít ve skutečnosti přibližně 1,5 litru). Použijte stěrku směrem ke stupni vedení dezertu a opatrně vložte přímo do misky.
Příprava na vaření v páře. Poté, co dezert zůstane v misce, máslový trvale nízký okraj 2 listů lehké hliníkové fólie je poté všechny ochrání nad pokrmem – ponechte zařízení naskládané, zmačkané nebo dokonce napnuté přes dezert, aby bylo možné zvětšit. Poté připojte lehkou hliníkovou fólii na místo spolu s řeznickým provázkem po tomto umístění misku přímo do velké pánve.

Poslední krok

Dezert z těžké páry. Směrem k silné páře na dezert naplňte napařovací pánev spolu s posypem dostatečným k tomu, aby se zajistilo, že se zvedne jen trochu přes polovinu okraje vaší misky s dezertem. Vypořádejte se s postřikem a přeneste jej na mírnější vaření, po té silné párě 2 ½ hodiny (někdy zkontrolujte stupeň posypání a přidejte mnohem více teplé vody, abyste udrželi stupeň na přesně stejném faktoru na vašem nádobí) .
provést a povrch. Když je dezert skutečně připraven, odstraňte lehkou hliníkovou fólii a převraťte ji na tepelně bezpečný nabídkový talíř nebo dokonce jídlo. Pokud nabízíte později, nechte vánoční dezert poněkud úžasný, poté pevně zakryjte spolu s plastovou přilnavou fólií a také čistou lehkou hliníkovou fólií. Při přípravě k provedení jemně nečistoty spolu s cukrářským cukrem.

Můj dekadentní, vynikající anglický vánoční dezert je vlastně taková ideální pochoutka! Můžete to snadno provést tak, jak je ve skutečnosti, spolu s vnitřním příběhem gelato, kapky našlehaného krému, nebo dokonce, pokud chcete získat opravdové preference – zkuste nabídnout

You Might Also Like